Watykan UJAWNIŁ prawdę! Papież FRANCISZEK przeszedł ZABIEG usunięcia…

Franciszek

Przed kilkoma miesiącami papież Franciszek przeszedł w tajemnicy zabieg  usunięcia…

Jedna z włoskich gazet potwierdziła, że zabieg został przeprowadzony w klinice imienia Piusa XI w Rzymie. Dokonuje się go przy użyciu lasera i w znieczuleniu miejscowym, po czym pacjent od razu wraca do zwykłej aktywności.

 

W marcu 2018 roku papież wyznał: „W moim wieku pojawia się zaćma i nie widzi się dobrze rzeczywistości; w przyszłym roku będę musiał iść na operację”. Od tamtego momentu zaczęto zastanawiać się, kiedy to nastąpi. Watykan nie potwierdził nigdy takiego zabiegu.

 

Teraż już oficjalnie ujawniono, że przed kilkoma miesiącami w tajemnicy papież Franciszek poddał się zabiegowi usunięcia zaćmy. Taką informację podał w niedzielę rzymski dziennik „Il Messaggero”. 

 

Papież Franciszek czuje się dobrze, a według przypuszczeń zabieg ten mógł odbyć się latem, gdy papież ograniczył swoją działalność na czas wypoczynku. To właśnie wtedy Franciszek znacznie mniej pracował.

 

13 marca 2013 roku papież Franciszek został wybrany na papieża. W historii kościoła jest pierwszym papieżem z Ameryki Południowej oraz pierwszą głową kościoła katolickiego, która przyjęła imię Franciszek. Papież ma 83 lata.

 

 

ZOBACZ TEŻ:TAJEMNICA ciąży księżnej wyszła na JAW! Ojcem jest…

 

 

Operacja zaćmy polega na usunięciu zmętniałej soczewki i wszczepieniu na jej miejsce sztucznej. Zabieg trwa kilkanaście minut, a pacjent przebywa w szpitalu tylko kilka godzin.

 

 

 

 

Źródło:wpwiadomości

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze