Wielkie OSZUSTWO wyszło na jaw! Lewandowscy…

Ania i Robert Lewandowscy, to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich par. Teraz na jaw wyszło oszustwo.

Robert Lewandowski, to wciąż zawodnik ścisłej światowej czołówki piłkarskiej a wszystko to zawdzięcza swojej ciężkiej pracy, z kolei jego żona Ania Lewandowska po odniesieniu licznych sukcesów w karate, rozwija swoje biznesy związane z żywieniem i zdrowym stylem życia.

Lewandowscy mnożą swój majątek także dzięki intratnym kontraktom reklamowym wartymi miliony złotych. Lewy był już twarzą smartphone’ów, sieci telekomunikacyjnych, szamponu do włosów czy napojów a nawet proszku do prania. Kapitan reprezentacji Polsmi chce także wypuścić swój własny napój energetyczny. Teraz jednak okazało się, że na jaw wyszło wielkie oszustwo – Robert i Ania Lewandowscy…

Padli ofiarami oszustów. W sieci można zobaczyć reklamy produktów odchudzających sygnowanych wizerunkiem Ani i Roberta. Nie czekając długo sami zainteresowani postanowili poinformować fanów, że z produktami nie mają nic wspólnego.

„Oszustwo! Stop! W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też fałszywe wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne oszustwo – pisze Lewandowska.

Te fałszywe informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań. Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom – dodaje.

Komentarze