Wojciechowska szczerze o rozwodzie z Kossakowskim! Szokujące wyznanie!

Ślub i późniejsze rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego było wodą na młyn dla polskich mediów livestylowych. Dopiero teraz, kilka miesięcy po zerwaniu para zaczęła komentować swoje rozstanie. Pierwsza zrobiła to Martyna Kossakowska w wywiadzie dla magazynu „Pani”.

 

 

Para podróżników pobrała się na koniec 2020 roku, lecz po niecałych 3 miesiącach doszło do rozstania. Ta szokująca informacja dość długo była ukrywana przed światem. Martyna Wojciechowska w magazynie „Pani” powiedziała wprost, że to Przemysław Kossakowski nie był zadowolony ze zmiany stanu cywilnego.

 

 

Jestem tylko człowiekiem i dosięgają mnie takie problemy jak nas wszystkich. Wiele kobiet ma za sobą podobne doświadczenie, wiem, bo piszą do mnie, podchodzą na ulicy, okazują wsparcie. Mam 47 lat i moja decyzja o stałym i tak poważnym związku była głęboko przemyślana. Podjęłam, jak sądziłam, najlepszą z możliwych i zamierzałam w niej wytrwać. Bo chodziło także o stabilizację dla mojej córki, którą wychowuję sama po śmierci jej taty, a odpowiedzialność i dane słowo są i zawsze pozostaną dla mnie wartościami nadrzędnymi. To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu. Nie chcę jednak, żeby ta historia przylgnęła do mnie jak łatka – powiedziała na łamach magazynu „Pani” podróżniczka Martyna Wojciechowska.

 

 

 

 

Źródło: Super Express /  Pani

Zdjęcie: Instagram Przemysław Kossakowski

Komentarze