Wyciekło NAGRANIE przed śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka!

Jest nagranie Piotra-Woźniaka Staraka! Budzi wiele emocji.

Piotr Woźniak-Starak zginął kilka miesięcy temu na jeziorze Kisajno. Miliarder pod wpływem alkoholu wypadł z łódki motorowej. Wraz z nim płynęła 27-letnia Ewa O. Kobieta była instruktorem żeglarstwa, jednak wówczas pracowała jako kelnerka w mazurskiej restauracji. Kobieta zdołała dopłynąć do brzegu, producent niestety zginął najprawdopodobniej uderzony przez śrubę motorówki.

22 sierpnia zakończono poszukiwania producenta. Prokuratura poinformowała wtedy o śmierci 39-latka. Po kilku miesiącach od tragedii jego firma – Watchout studio oddała hołd byłemu właścicielowi. Kilkuminutowe nagranie jest bardzo emocjonujące. To fragmenty filmów wytwórni ” Bogowie „, ” Sztuka kochania ” i „Ukryta gra”.Na końcu nagrania słychać głos zmarłego.

– Czasami idziemy po coś, chcemy to zwyciężyć, a zwyciężamy coś innego. A ten film uczy takiej świadomości, że sukces nie zawsze jest tam, gdzie tego chcemy.

-(…) To jedyna okazja żeby zobaczyć sceny, które nie weszły do filmu, a w nich laureat Oskara, William Hurt, który początkowo miał wcielić się w postać genialnego matematyka i arcymistrza szachowego, Joshuę Mansky’ego. Dowiecie się jak to się stało, że zastąpił go Bill Pullman i co się działo na planie, a działo się dużo! Zapraszam w imieniu całej ekipy making of— napisała Agnieszka Woźniak-Starak o kulisach ostatniego filmu zmarłego męża. Chodzi oczywiście o „Ukrytą Grę”. Sceny z tej produkcji także zobaczymy w filmiku poświęconym producentowi.

 

Komentarze