Wydawało się, że najgorsze już za nim. Niestety Jerzy Stuhr NAGLE…

Dramatyczne informacje na temat Jerzego Stuhra. Wszyscy myśleli, że najgorsze ma już za sobą.

Jerzy Stuhr jest aktorem, który do polskiej kinematografii dołożył ogormną cegiełkę. Niestety niedawno wielu zszokowała wiadomość, że aktor trafił do szpitala. Ponadto był tam transportowany śmigłowcem. Cała Polska zamarła. Przez kilka dni nie było żadnej informacji na temat stanu zdrowia aktora. Wielu spodziewało się najgorszego.

Jerzy Stuhr, to niewątpliwie silny mężczyzna i nie podda się tak łatwo. To nie pierwsza taka sytuacja w jego życiu. Gwiazdor już wcześniej zmagał się z dość poważnymi problemami zdrowotnymi. Jednakże teraz ryzyko poważnego stanu jest jeszcze większe. Wszystko z uwagi na pandemię koronawirusa. Aktor jest w grupie ryzyka ze względu na swój wiek. Kiedy wydawało się, że pokonał już wszelkie przeciwności, gruchnęła tragiczna wiadomość. Jerzy Stuhr…

… ma poważny problem. Chodzi o komplikacje dotyczące mowy. O sprawie powiedziała żona aktora. Kłopoty  z mową to wielki dramat zwłaszcza dla aktora. Na szczęście Jerzy Stuhr podjemie się rehabilitacji a jego chęć powrotu na scenę tylko doda mu motywacji.

– Nie jest sparaliżowany, czasami trudno mu wypowiedzieć pewne słowa, będzie potrzebował pomocy logopedy i rehabilitacji, ale jego mózg pracuje cały czas. Trzeciego dnia po zatorze poprosił o treść sztuki, którą przygotowuje dla jednego z teatrów – powiedziała w rozmowie z Gazetą Wyborczą żona aktora, Barbara Stuhr.

Komentarze