Wyszedł na JAW ROMANS Zenka Martyniuka! 18-latka…

Romans Zenka Martyniuka! Media aż huczą!

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król disco polo w naszym kraju! Miliony fanów uwielbiają muzykę oraz osobę Zenka. Nawet jeśli ktoś nie słucha piosenek zespołu Akcent, to na pewno zna takie hity jak „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los”. Teraz jednak na jaw wyszedł romans gwiazdora! Co na to żona?

Zenek Martyniuk zazwyczaj chronił swoje prywatne życie. Przed kamerami pokazywał to, co chciał aby inni zobaczyli. Ostatnio głośno było nie tyle o samym Zenku, co o jego synu Danielu i licznych kłopotach z prawem. Temat póki co ucichł, a media zaserwowały kolejną bombę! Chodzi o romans Zenka Martyniuka! Artysta miał romans z…

tajemniczą Joasią i to już w trakcie związku z Danutą Martyniuk. Cała sytuacja miała mieć miejsce w czasach młodości Zenka – kiedy miał jeszcze 18 lat. O sprawie wspomina w swojej biografii „Życie to są chwile”.

-Bernaś powiedział Danusi, że mi się podoba. Okazało się, że ja też nie byłem jej obojętny i w przerwie od występów podeszła do mnie. Zaczęliśmy rozmawiać… – wyznał Zenek w biografii.

– Równolegle spotykałem się z Asia i Danką. Miałem dylemat, bo podobały mi się obie, a nie wiedziałem, którą wybrać –  mówił Zenek.

-W końcu przyszedł czas wyboru – Pewnego wieczoru umówiłem się z nimi w restauracji Hajduczek w Bielsku. Zdecydowałem się jednak na Dankę. Asia była bardzo zawiedziona i zniknęła z mojego życia – dodał gwiazdor.

fot. YouTube

Komentarze