Tyle ALKOHOLU pije Andrzej Duda! Prawda wyszła na jaw!

Na jaw wyszła prawda o alkoholu w pałacu prezydenckim!

Do dziś wiele osób uśmiecha się słysząc o chorobie filipińskiej Aleksandra Kwaśniewskiego i innych powodach jego chwilowych „niedyspozycji”, kiedy sprawował urząd prezydenta RP. Teraz na jaw wychodzi spożycie alkoholu przez Andrzeja Dudę. 

SuperExpress dotarł do twardych danych nt. ilości zamawianych trunków do pałacu prezydenckiego. Teraz już wszystko wyszło na jaw i nikt nie ukryje prawdy o alkoholu w pałacu prezydenckim. Są także dane finansowe, które nie pozostawiają złudzeń. Kancelaria prezydenta na alkohol wydała łącznie ponad…

milion czterysta tysięcy złotych. To od 2014 do 2018 roku. Wydatki na alkohol od momentu objęcia urzędu przez Andrzeja Dudę systematycznie maleją – zdecydowanie więcej na alkohol przeznaczała kancelaria Bronisława Komorowskiego.

Niegdyś nt. alkoholu w pałacu prezydenckim mówił Krzysztof Szczerski, który dobitnie pokazał jak się mają sprawy alkoholowe obecnego prezydenta :

– Tak mało dzieje się w Pałacu Prezydenckim, że nawet piwo się przedatowało. Ostatnio któryś z gości pana prezydenta chciał napić się piwa i okazało się, że jedyne dwie butelki, które były kupione na początku kadencji już się przedatowały. Wynika z tego, że Andrzej Duda w zasadzie nie spożywa alkoholu, a jeśli już to w sytuacjach czysto okazyjnych.

Co o spożyciu alkoholu mówi sam prezydent? Wypowiedział się na ten temat w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w Polsat News.

https://youtu.be/imY_OdK-xYQ

Komentarze