Wyszło na jaw, co łączyło Lucy z Ranczo z Królikowskim!

Co łączyło Ilonę Ostrowską z Pawłem Królikowskim? Na jaw wychodzą nieznane fakty. Niewielu zdawało sobie z tego sprawę.

 

 

Aktor Paweł Królikowski odszedł 27 lutego. Gwiazdor przez cztery lata walczył z chorobą nowotworową. Krótko przed Świętami Bożego Narodzenia aktor znalazł się w szpitalu na oddziale neurochirurgii. Gwiazdor przeszedł zabieg usunięcia krwiaka pooperacyjnego. Niestety stan aktora stale się pogarszał.

 

 

 

– Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej – powiedział we wrześniu podczas nagrania programu „Twoja twarz brzmi znajomo” aktor.

 

 

– Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać. – dodał gwiazdor.

Co łączyło Królikowskiego z Iloną Ostrowską?

 

Prawda w końcu wyszła na jaw. Gwiazdor przez ponad 10 lat pracował na planie serialu Ranczo z Iloną Ostrowską. Jak się okazało aktora z kobietą coś łączyło. Ostrowska wyznała prawdę. Okazało się, że aktorzy od lat się…

… przyjaźnią.

 

– Pawła nie dało się nie lubić, to był bardzo pogodny i otwarty człowiek.  Nic dziwnego, że przyjaźnił się z wieloma kolegami i koleżankami – mówi portalowi wsieci24.pl osoba z otoczenia aktora.

 

 

-Pięć dni przed śmiercią odwiedziłam Pawła w szpitalu. Pogadaliśmy od serca, choć tak naprawdę był to mój monolog. Zdążyłam się z nim pożegnać. Nie wierzę, że go już nie ma, wiem natomiast, że nie jestem w tej żałobie osamotniona – powiedziała po śmierci Królikowskiego Ilona Ostrowska.

 

fot. YT

Komentarze