Wyszło na jaw, co ŁĄCZYŁO Woźniaka Staraka z 27-latką! „Tego już nie ukryją”

Piotr Woźniak Starak nie żyje. Na jaw wychodzą nowe fakty. Tym razem chodzi o 27-latkę.

Tragicznej nocy 18 sierpnia producent filmowy zaginął na jeziorze Kisajno. Jak okazało się 4 dni później pasierb Jerzego Staraka został odnaleziony martwy. Policjanci pierwszego dnia na motorówce miliardera odnaleźli ślady wskazujące na obecność innych osób. 27-letniej Ewy O. oraz jednego mężczyzny. Wiemy co łączyło Woźniaka Staraka z 27-latką.

Jak wynika z ustaleń mediów producent do późna przebywał w restauracji należącej do jego znajomego. W lokalu kelnerką była właśnie 27-letnia Ewa O. Po przeciągającej się kolacji Piotr Woźniak Starak zaproponował podwózkę młodej dziewczynie. Na łódkę wszedł on, 27-latka oraz kolega reżysera. Po odwiezieniu znajomego miliarder miał odprawić ochronę. Teraz nasze źródło zdradza, co łączyło miliardera z dziewczyną! „Tego już nie ukryją. On z tą Ewą…

”… nic nigdy nie robił. Niektórzy sugerują, że do czegoś mogło dojść na motorówce. Że były narkotyki a on mógł się niewłaściwe zachować. Ja w to nie wierzę dlatego, że to był dobry i prawy człowiek. Z pewnością miał wartości. Nie zachowałby się w ten sposób. Czasami czytam obrzydliwe insynuacje, że Piotr zażywał narkotyki. Jakim trzeba być człowiekiem żeby mówić coś takiego” – mówi nasze źródło.

”Oni się wcześniej nawet nie znali. Normalne, że mężczyzna chciał pomóc kobiecie. Odwieźć wieczorem. Ponadto mogli znaleźć wspólny język bo ona jest instruktorką żeglarstwa, ale to wszystko. To był nieszczęśliwy wypadek, a nie to, co niektórzy myślą.” – dodaje źródło.

 

 

Komentarze