Wyszło na JAW ILE naprawdę LAT ma Zenek Martyniuk! „Nie do uwierzenia”!

Prawda wyszła na jaw! Wiadomo ile naprawdę lat ma Zenek Martyniuk!

Król polskiego disco polo nie schodzi ze stron głównych portali internetowych i kolorowych gazet. Zenek Martyniuk znany jest przede wszystkim dzięki długiej obecności na scenie oraz hitom, które zna cała Polska. Kto z nas nie słyszał „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los” czy „Królowej nocy”?! Jednak ostatnimi czasy głośno było o synu Zenka – Danielu.

Młody Martyniuk w zeszłym roku wziął ślub. Huczne wesele za (nieoficjalnie) milion złotych było szeroko komentowane. Niestety już w tym roku 20-letnia żona Daniela złożyła pozew o rozwód. Zenek starał się ratować małżeństwo syna i jest jeszcze nadzieja na uratowanie tego związku. Teraz jednak wyszło na jaw ile naprawdę lat ma król disco polo! Nie uwierzycie! Zenek Martyniuk naprawdę ma…

Dopiero 50 lat! To niesamowite w jak dobrej kondycji jest gwiazdor disco polo. Wiele osób szacuje, że Zenek ma co najwyżej 45 lat. Niektórzy dają mu nawet o 10 lat mniej. Zenek trzyma formę mimo grania wielu koncertów w całym kraju. Kochają go miliony fanów, którzy podnoszą oglądalność wszywtkich imprez z udziałem swojego idola.

Posłuchajcie najnowszego hitu zespołu Akcent :

 

Komentarze