WYSZŁO na jaw kim dla prezesa jest dziewczyna ze zdjęcia!

dziewczyna

W czasie wieczoru wyborczego prezes PiS Jarosław Kaczyński wystąpił w towarzystwie pięknej kobiety. Kim jest tajemnicza osoba ze zdjęcia?

Można powiedzieć, że co wybory Jarosław Kaczyński pojawia się w gronie atrakcyjnych młodych kobiet, które swą osobą wzbudzają zainteresowanie.

 

Jak ustalono, dziewczyna ze zdjęcia to Aleksandra Mazur z ugrupowania Młodych PiS. Kobieta pojawiła się na scenie w czasie wieczoru wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. Wręczyła prezesowi PiS ogromny biało-czerwony bukiet róż. Nieco zawstydzony Jarosław Kaczyński złożył szarmancki pocałunek na jej dłoni.

 

ZOBACZ TEŻ:Niesamowite znalezisko w BANKOMACIE! Chciał wypłacić pieniądze, a zamiast tego ZNALAZŁ TO!

 

Aleksandra Mazur ma 24 lata i nie dawno obroniła tytuł magistra na Akademii Obrony Narodowej. W czasie ostatnich  wyborów samorządowych startowała do rady miasta Warszawa. Niestety, nie uzyskała imponującego wyniku, który zapewniłby jej dalsze miejsce w ugrupowaniu. Zagłosowało na nią 1547 osób,  jednak nie była to wystarczająca ilość głosów, aby dostać się do samorządu. Aleksandra nie powiedziała natomiast ostatniego słowa. „Uważam to za swój sukces i duży potencjał na przyszłe lata” – napisała na Facebooku.

 

ZOBACZ TEŻ:DRASTYCZNA zmiana pogody! Już od środy…

 

Według PKW,  PiS zdobyło 43,76 proc, a KO 27,24 proc. Na trzecim miejscu uplasowała się Lewica z poparciem 12,52 proc. Polaków. Czwarte jest PSL – 8,58 proc., a piąta Konfederacja 6,79 proc.

 

Źródło:wpwiadomości

Źródło zdjęcia:YouTube

Komentarze