Niesamowite znalezisko w BANKOMACIE! Chciał wypłacić pieniądze, a zamiast tego ZNALAZŁ TO!

Mężczyzna na Lubelszczyźnie chciał wypłacić pieniądze. Bankomat do którego podszedł, nie był jednak pusty!

Jak wykazuje międzynarodowy eksperyment dotyczący uczciwości Polaków jest on jak najbardziej wiarygodny, ponieważ i w tym przypadku znalazca wykazał się empatią oraz lojalnością.

 

Mieszkaniec gminy Łuków okazał się bardzo uczciwy i natychmiast postanowił zawiadomić policję. W związku z tym niezwłocznie udał się na komendę, aby poinformować funkcjonariuszy o tym co znalazł. Do zdarzenia doszło w czwartek po południu.

 

Jak relacjonował mężczyzna chcąc wypłacić z urządzenia gotówkę, zauważył wystające z niego banknoty oraz wydruk potwierdzający transakcję. 35-latek domyślił się, że ktoś roztargniony pozostawił pieniądze w bankomacie i że pewnie będzie ich poszukiwał.

 

ZOBACZ TEŻ:Czy poprawnie parzysz kawę? To NAJWIĘKSZY z popełnianych BŁĘDÓW przy robieniu kawy!

 

Mężczyzna znalazł w bankomacie 2 tys. złotych. Funkcjonariusze policji szukają obecnie właściciela znalezionych przez 35-latka banknotów. Osoba, która je „zgubiła” i jest w stanie podać czas oraz dokładne miejsce zagubienia pieniędzy, a także numer karty bankowej za pomocą której dokonano transakcji, proszona jest o kontakt z łukowską policją.

W związku z tym można skontaktować się pod następującym numerem telefonu: (25 797 62 32) z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9.

 

ZOBACZ TEŻ:Lewandowski BRUTALNIE faulowany! Są oficjalne informacje nt. stanu jego zdrowia!

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze