WYSZŁY NA JAW szokujące szczegóły z życia pary królewskiej!

JAW

Rodzina królewska ma wiele tajemnic, które są pilnie strzeżone. W ostatnim czasie na jaw wyszły szczegóły z życia intymnego pary królewskiej, Elżbiety II i Księcia Filipa. 

Rodzina królewska Sussexu skrywa wiele tajemnic, które są objęte ścisłą ochroną. Czasami jednak zdarza się, że niektóre z nich ujrzą światło dzienne. Niedawno na jaw wyszły zaskakujące informacje o życiu intymnym Elżbiety II i jej męża, Księcia Filipa. Oboje od lat są zgodnym, wiernym małżeństwem. Pomimo tego, że ich związek przeżył kilka ciężkich prób, są dla siebie oparciem i bardzo się kochają. Para królewska pobrała się 20 listopada 1947 roku i mają czwórkę dzieci. Senior rodu dwa lata temu zrezygnował z pełnienia obowiązków członka rodziny królewskiej i przeszedł na emeryturę w wieku 96 lat. Jak się okazuje, razem z odejściem od swoich książęcych obowiązków Książe Filip i Królowa Elżbieta…

 

przestali się widywać. Para na co dzień żyje osobno i widuje się tylko kilka razy w roku. Rozłąka królewskiego małżeństwa nie ma jednak nic wspólnego z kłótnią.  Wszystko za sprawą miejsca zamieszkania małżonków, które dzieli spora odległość. Królowa Elżbieta nadal „pracuje”. W tygodniu przebywa w pałacu Buckingham gdzie jest aktywna zawodowo, a weekendy spędza na zamku Windsor pod Londynem. Książe Filip obecnie mieszka w Wood Farm w odległej posiadłości Sandringham w hrabstwie Norfolk. Jak widać Książe Filip woli spędzać czas z dala od zgiełku i preferuje spokojne życie na wsi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Meghan, Książe Harry i ich NIETYPOWA randka. Przyłapała ich…

 

 

Komentarze