Dali się ponieść pożądaniu na balkonie! Skończyło się tragicznie!

Przerażający finał miały chwile uniesienia dla 35-latka i jego 28-letniej partnerki. Namiętny seks na balkonie trzeciego piętra budynku zakończył się dla nich tragicznie.

Para była tak bardzo zainteresowana sobą, że zapomniała o całym bożym świecie, a przede wszystkim zachowaniu ostrożności. W pewnym momencie kobieta i mężczyzna wychylili się niebezpiecznie poza balustradę balkonu i runęli w dół. Lekarz, który przyjechał na miejsce wypadku mógł jedynie stwierdzić śmierć kochanków.

Do tego mrożącego krew w żyłach wypadku doszło w miniony weekend w jednym z bloków w stolicy Ekwadoru Quito. Para kochanków wieku 35 i 28 lat oddawała się namiętnościom na balkonie swojego mieszkania. Namiętny seks okazał się jednak bardzo niebezpieczny, ponieważ w jego trakcie mężczyzna i kobieta wypadli z balkonu i zginęli na miejscu. Sąsiedzi zeznali policji, że w środku nocy obudził ich huk i trzask, a kiedy wyszli przed blok sprawdzić co się stało zobaczyli nieprzytomnych kobietę i mężczyznę.

 

ZOBACZ:Ksiądz wyznał, że jest GEJEM. Zobacz REAKCJĘ wiernych!

 

Ciała pary były nagie, a  policja szybko ustaliła, że chwile przed śmiercią oboje uprawiali seks. Po wypadnięciu z balkonu najpierw uderzyli o daszek, a później spadli na taras przed blokiem. W wyniku upadku z dużej wysokości oboje ponieśli śmierć na miejscu. Kobieta osierociła 8-letnią córeczkę.

 

 ZOBACZ TAKŻE:[VIDEO] Zakochani namiętnie całowali się na moście. Chwilę później stało się coś przerażającego!

 

źródła: thesun.co.uk, foto pixabay.com

 

 

 

 

Komentarze