ZDRÓJKOWSKI I GĄSIEWSKA MAJĄ POWAŻNY KRYZYS W MIŁOŚCI?

Czyżby kłopoty w miłości? W mediach mogliśmy usłyszeć o rzekomym  kryzysie, który wdarł się do związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Ponoć są o krok od rozstania!

Adam i Wiktoria od lat grają razem w „Rodzince.pl”, również wystąpili swpólnie w programie „Dance, dance, dance”, który zresztą wygrali. Ponadto niedawno oboje dołączyli do obsady „The Voice of Poland”.

Okazuje się jednak, że praca to nie jedyne, co ich łączy. Jak wiadomo od przeszło dwóch lat są parą! Mimo, iż są bardzo młodzi, to nie raz padło pytanie o ślub.

„Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają… Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas” –  jakiś czas temu zdradziła Wiktoria Gąsiewska na łamach „Super Expressu”.

Czy zamiast ślubu możemy spodziewać się rozstania? Informator Pudelka donosi, że para przechodzi poważny kryzys w związku. Mówi się, iż doszło do tego, że przez kłótnię z ukochanym Wiktoria wpadła w niekontrolowaną histerię na planie serialu  „Rodzinki.pl”.

„Wpadła w histerię. Zanosiła się płaczem na planie serialu. Przez prawie godzinę nie mogła się uspokoić” – opowiada znajomy pary.

Ponadto Gąsiewska miała przestać obserwować profil Zdrójkowskiego na Instagramie. Co na te informacje partner aktorki? „Macie złe informacje” -oświadczył  w wywiadzie z „Pudelkiem”.

Komentarze