Zenek Martyniuk napisał swój OSTATNI LIST! Król Disco Polo jest…

Zenek Martyniuk napisał OSTATNI LIST! O co chodzi?

Gwiazda zespołu Akcent i niekwestionowany król disco polo znowu ma ustach wszystkich Polaków! Zenek Martyniuk jest prawdziwą legendą polskiej sceny muzycznej. Ponadto niemal każdy nie wyobraża sobie wesela bez jego piosenek. Hity takie jak „Przez twe oczy zielone”, czy „Przekorny los” zna prawie każdy.

Zenek Martyniuk nie schodzi ze stron głównych portali internetowych. Ostatnimi czasy głównie za sprawą swojego syna Daniela. Po wielu trudnych momentach związanych z małżeństwem młodego Martyniuka wszystko wraca na właściwe tory. Teraz jednak okazało się, że Zenek napisał OSTATNI LIST. Ujawniamy jego treść…

Zenek Martyniuk w latach dziewięćdziesiątych był jednym z głównych prekursorów gatunku disco polo. Dzięki niemu tego typu muzyka robi furorę na wielu imprezach.

W ostatnich latach popularność wokalisty znów sięga zenitu, a to za sprawą hitu „Przez twe oczy zielone”. Tym razem król disco polo powrócił z kolejną nowością… „Ostatni list”.

Zenek Martyniuk zaprezentował nowy utwór „Ostatni list”, który nagrał wraz ze swoim zespołem Akcent. Singiel jest odświeżoną wersją utworu „Pożegnalny list”. Ponadto„Król disco polo jest na dobrej drodze do stworzenia kolejnych kawałków” – mówi osoba z otoczenia Zenka.

Nowa piosenka zebrała mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci zachwycają się nowością i porównują ją do największego hitu zespołu, czyli utworu „Przez twe oczy zielone”. Czy ten singiel powtórzy jego sukces? Z pewnością ma na to szanse.Czekamy na wasze komentarze!

Komentarze