Zgwałcił ją w hotelu! Nie uwierzycie JAK zemściła się po kilku miesiącach!

zgwałcił

Kasia (Katarzyna Glinka) stanie twarzą w twarz z gwałcicielem Szymonem (Maciej Marczewski).

Wszystko to wydarzy się w 2156 odcinku serialu „Barwy Szczęścia”.

 

Kasia podczas wyjazdu na szkolenie zobaczy swojego byłego szefa, który wyrządził jej kiedyś ogromną krzywdę. W jednej chwili powrócą traumatyczne wspomnienia.

 

 

Ponad rok temu serialowa Kasia została zgwałcona w Dubaju. Ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich wróciła do Polski w nadziei, że nigdy więcej nie zobaczy Szymona Jabłońskiego. Los jednak postawił na jej drodze ponownie człowieka, który ją straszliwie skrzywdził.

 

Co więcej okaże się, że Szymon jest jednym z prowadzących szkolenie, na które Kasia pojedzie razem z przyjaciółką Bożeną. Ofiara na jego widok ucieknie i zamknie się w hotelowym pokoju, żeby Jabłoński jej nie rozpoznał.

To potem dzięki wsparciu przyjaciółki, Kasia nie załamie się psychicznie i postanowi wymierzyć sprawiedliwość.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Kożuchowska UJAWNIA sekret o ŚMIERCI w kartonach! Po latach wyszło na jaw, że…

 

 

„Zarządzał hotelem w Dubaju, kiedy tam pracowałam. Na początku był miły i dowcipny, tak jak tu. Ale potem wykorzystał mnie seksualnie. Zgwałcił mnie” – krzyknie wytykając Jabłońskiego palcem.

 

Wówczas pojawią się dopiero problemy, ponieważ Jabłoński zacznie grozić kobiecie. Wcześniej jednak przebiegły drań wszystkiemu zaprzeczy! Ponadto będzie chciał się zemścić na swojej ofierze, że w sposób publiczny dopuściła się zniewagi jego osoby.

 

 

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze