ZMARŁ wielki gwiazdor disco polo! Cała Polska w żałobie!

Nie żyje wielki gwiazdor disco polo. Cała muzyczna Polska pogrążyła się w wielkiej żałobie. Artysta miał zaledwie 54 lata.

Nie żyje wokalista disco polo. Ta ogromna tragedia wstrząsnęła nie tylko rodziną oraz bliskimi muzyka, ale także całą Polską. W świecie disco polo to zdecydowanie jeden z najczarniejszych dni. Fani opłakują śmierć swojego idola w mediach społecznościowych. Wielu jest w szoku i nadal nie może uwierzyć w to, co usłyszało.

Disco Polo to jeden z najchętniej słuchanych gatunków muzycznych w naszym kraju. Wielu z nas nie wyobraża sobie weekendowej imprezy czy zabawy weselnej bez piosenek z tego nurtu muzycznego. Kto z nas nie zna takich hitów jak „Jesteś Szalona” zespołu Boys czy „Przez twe oczy zielone” Zenka Martyniuka. Niestety poinformowano o nagłym odejściu…

Remigiusza Pika – lidera formacji Rem Faza  Muzyk w ostatnim czasie walczył z nowotworem! Remigiusz Pik był bardzo utalentowanym, a także wyjątkowo aktywnym człowiekiem. Jego piosenki cieszyły się dość sporą popularnością w sieci. Niestety artysta zmarł 25 czerwca. Pik zmagał się z trudną chorobą nowotworową. Wielu fanów żegna swojego idola za pośrednictwem Social Mediów.

-Kochani. Wczoraj późnym wieczorem odszedł od nas cudowny człowiek, maz, ojciec, przyjaciel, trener i utalentowany muzyk – Remigiusz Pik Walczył do końca. Pogrzeb odbędzie się w najbliższy pon o godz 15.00 na cmentarzu w miejscowości Firlej niedaleko Lubartowa. Kto może niech przybywa i pożegna Remka  – napisał na Facebooku Jakub Lewandowski.

Komentarze