ZMARŁA gwiazda Masterchefa! Oglądaliśmy go w TVN.

Nie żyje gwiazda programu Masterchef, który oglądaliśmy na antenie TVN.Tragiczne informacje obiegły media w całym kraju.

Program MasterChef  to aktualnie  jeden z najchętniej oglądanych show telewizji TVN. Pierwszy odcinek programu widzowie mogli obejrzeć w roku 2012. Z czasem poziom konkurencji w programie mocno wzrósł. Niestety, media obiegła zasmucająca wiadomość.


Odszedł na zawsze jeden z najbardziej lubianych uczestników kulinarnego show. Wszyscy widzowie bardzo cenili zdanie tej gwiazdy. Był niewątpliwym autorytetem dla uczestników, jego rady były na wagę złota. Niestety przekazano najgorszą wiadomość. Nie żyje…

 

Michael Roux, był jednym z najlepszych szefów kuchni na świecie. Kucharz odszedł w wieku 79 lat, umierając w swoim domu. Do ostatniego tchnienia był z najbliższymi. To właśnie rodzina Roux wydała oświadczenie o śmierci jednego z najwybitniejszych szefów kuchni.
Jako prawdopodobną przyczyną zgonu podaje się schorzenie na które cierpiał – idiopatyczne włóknienie płuc.

Michael Roux zatrudniał jednych z najbardziej znanych kucharzy. Byli to Gordon Ramsay czy Marco Pierre White. Michael Roux swój status  zawdzięcza zwłaszcza restauracji Le Gavroche, którą prowadził razem ze swoim bratem Albertem w Londynie.

Roux był gościem specjalnym w jeden z edycji polskiego MasterChefa. Mówił wówczas by uczestnicy nigdy nie rezygnowali ze swojej pasji.Magda Gessler wyznała, że Roux był dla niej prawdziwym natchnieniem.

-Poszłam do „MasterChefa” nie nastawiając się na wygraną. Chciałam przeżyć przygodę i udowodnić sobie, że moje gotowanie jest na poziomie Michela Roux i Gordona Ramsaya. Udało się. Magda Gessler powiedziała, że mam w sobie ogromną pasję, a kiedy gotuję to jestem „do schrupania”. – mówiła Samar Khanafer, uczestniczka Show zachwycona Roux.

Komentarze