Znamy płeć dziecka Małgosi Rozenek! Gwiazda spodziewa się…

dziecka

Małgosia Rozenek i Radek Majdan to zdecydowanie najgorętsza para polskiego show biznesu w ostatnim czasie. Radosław Majdan oficjalnie ogłosił tę nowinę, publikując na swoim profilu na Instagramie wzruszający post. Fani z zachwytem gratulowali parze. 

Para od dłuższego czasu starała się o dziecko, ale nawet kilkukrotne próby zapłodnienia metodą in vitro nie przynosiły oczekiwanego rezultatu. Para była już przekonana do adopcji, jednak okazało się Małgorzata Rozenek zostanie mamą. Znana jest też płeć dziecka.

 

ZOBACZ TAKŻE: 10 tysięcy dla emeryta! Wystarczy, że jesteś z tego rocznika!

 

Gwiazda jest już w czwartym miesiącu ciąży. Według doniesień „Party” Rozenek urodzi synka. Małgosia przyznała, że nie zamierza rezygnować z obowiązków zawodowych. Mąż oraz dzieci bardzo dbają o to, żeby się nie przemęczała, zdrowo odżywiała i jak najwięcej wypoczywała.

Małgorzata Rozenek na swoim profilu na Instagramie nie przyznała się oficjalnie fanom do tego, że spodziewa się dziecka. Natomiast po informacji, którą udostępnił Radek Majdan wszystko stało się jasne. Komentarze z gratulacjami pojawiły się również pod jej najnowszym zdjęciem. Parze pogratulował nawet Robert Biedroń. „Małgosiu, moje ogromne gratulacje! Ściskam was!” – napisał w komentarzu.

Małgosia ma już dwójkę synów – Stasia i Tadka. Oboje są owocem małżeństwa z byłym mężem gwiazdy Jackiem Rozenkiem. Para rozstała się w 2013. W 2016 Małgosia wzięła ślub z Radkiem Majdanem. Oboje bardzo chcieli mieć wspólne dziecko, dlatego wiadomość o ciąży niesamowicie ich ucieszyła. 

dziecka

Komentarze