ZNIKNIĘCIE Małgorzaty Rozenek? Co się z nią stało?!

Małgorzata Rozenek-Majdan to polska osobowość telewizyjna, pisarka, prezenterka. Z wykształcenia jest prawniczką. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Medialną popularność przyniósł jej program „Perfekcyjna pani domu”, którego była gospodynią. W kolejnych latach współpracowała ze stacją TVN Style. Prowadziła programy: W dobrym stylu, Warsztat urody i Być jak Małgorzata Rozenek. 

Ostatnio celebrytka opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych wymowne zdjęcie, które dało do myślenia obserwatorom. Małgosia zasugerowała, że na jakiś czas znika z Interntu… Z jakiego powodu zdecydowała się na ten krok?

Chwilowo znikam z Instagrama. Wrócę później #dziennaU – napisała Małgorzata Rozenek na swoim profilu.

Dziennau to ogólnopolska akcja, która ma na celu zachęcić kobiety do pójścia na badanie USG piersi.

Badanie USG piersi zalecane jest u kobiet między 20. a 40. rokiem życia, a także po 40. roku życia, gdy budowa sutków jest gruczołowa. Metoda jest nieinwazyjna, bezbolesna i całkowicie bezpieczna (można ją stosować również u kobiet w ciąży i karmiących). Onkolodzy zalecają wykonywanie profilaktycznego badania USG piersi raz w roku. Badanie to nie wymaga specjalnego przygotowania, a jego wynik dostępny jest od razu. – czytamy na stronie dziennau.pl

Cieszymy się, że również celebrytki zachęcają za pośrednictwem mediów społecznościowych do czynnego udziału w badaniach. Choroby nowotworowe są możliwe do wyleczenia o ile są odpowiednio wykryte odpowiednio wcześnie.

Źródło: Instagram

 

Komentarze