Agnieszka Woźniak-Starak w końcu UJAWNIŁA całą prawdę! Wszyscy są w szoku!

Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z mediów, kiedy tragicznie zginął jej mąż. Agentka gwiazdy dementuje plotki na temat poczynań celebrytki oraz zmarłego Piotra.

Producent filmowy zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019r. w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Poszukiwania ciała trwały pięć dni. Włączyli się w nie policjanci, płetwonurkowie oraz żołnierze. To był cios dla całej rodziny, a w szczególności dla Agnieszki Woźniak-Starak, która straciła swojego ukochanego męża.

 

 ZOBACZ TEŻ:WYSZŁA na jaw tajemnica rodziny Staraków! W ich rezydencji…

 

Wokół okoliczności śmierci jej ukochanego pojawiały się kolejne wątki. Agnieszka w niedzielę wieczorem postanowiła przerwać milczenie i zdecydowała się na bardzo intymny post na Instagramie. Dziennikarkę zdenerwowały nieprawdziwe doniesienia na temat jej samej i Piotra.

Wszystko dlatego, ze magazyn Party w poniedziałek poinformował o biznesowych planach Woźniak-Starak, które miały dotyczyć otwarcia restauracji.

Przypuszczano, że małżeństwo przed tragicznym wypadkiem planowało nowy biznes. Dlatego też agentka Agnieszki  Woźniak-Starak zdementowała to co było zawarte w magazynie.

 

„Nie będzie żadnej restauracji, nie wybierali żadnych obrazów, sztućców, nie ułożyli menu. Myśleli o restauracji, ale ten pomysł upadł już kilka miesięcy temu. Agnieszka nie ma też w planach udziału w światowych premierach filmu, o czym piszą w tym samym artykule” – oznajmiła jasno menadżerka Agnieszki Woźniak Starak, Joanna.

 

ZOBACZ TEŻ:PILNE! Pożar w lokalu wyborczym!

 

Źródło:pudelek

Źródło zdjęcia:Instagram

 

Komentarze