WYSZŁA na jaw tajemnica rodziny Staraków! W ich rezydencji…

rodziny

Tajemnicza posiadłość rodziny Woźniak-Starak przypomina odizolowane miasteczko. Może przypominać twierdzę, ponieważ jest bardzo dobrze strzeżona oraz znajduje się w odizolowanym miejscu. Co ten tajemniczy obiekt w sobie kryje?

Po śmierci Piotra Woźniak-Staraka, producenta filmowego, który wypadł z motorówki podczas nocnego rejsu po jeziorze Kisajno na Mazurach uwagę przykuła twierdza, której właścicielami jest właśnie rodzina Woźniak-Starak.

Azyl rodzinny znajduje się w odizolowanym miejscu daleko w lesie i jest strzeżony przez strażników. Budowali go ludzie z pobliskich wsi. Pracownicy zjeżdżali się do Fulegi autokarami i stworzyli coś na wzór oddzielnego, autonomicznego miasteczka.

 

ZOBACZ TEŻ:SZOKUJĄCE wyznanie Pudziana! Przyznał, że jest…

 

Mówi się, że jest to miasteczko, ponieważ znajduje się tam seria różnych budynków. Ludzie z okolicy cały czas mają tam zatrudnienie, jednak nie zdradzają szczegółów tego co dzieje się w środku.

„O tym, co dzieje się za szlabanem, pracownicy nie rozmawiają. Jadą, pracują, wracają. Nikt nic nie powie, z tego żyją” – powiedział rozmówca „Wirtualnej Polski”. Mówi się, że to nie siedziba, ale oddzielne miasteczko.

 

Ogromna posiadłość Staraków jest zabezpieczona szlabanem, którego strzeże wojskowy. Możliwe, że to co zwykł robić tam Piotr Woźniak-Starak już na zawsze pozostanie owiane tajemnicą.

 

ZOBACZ TEŻ:TO się dzieje w lokalach wyborczych za granicą! Polacy dosłownie…

 

Źródło:najwyższyczas

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze