Tłumaczy się, że tak ją kierował GPS! Kobieta skręciła prosto w….

Kobieta miała więcej szczęścia niż można to sobie wyobrazić. GPS skierowało ją prosto w…

Jeśli lokalizacja GPS (niebieski punkt na mapie) jest niedokładna lub nie wyświetla się warto wtedy zachować szczególną ostrożność oraz czujość. W tym przypadku kobieta zaufała nawigacji, która naraziła ją na zagrożenie bezpieczeństwa.

Do wypadku doszło w województwie warmińsko-mazurskim, a prowadząca pojazdem ma 21 lat. Młoda kobieta tłumaczyła się, że jechała zgodnie z trasą jaką pokazywał jej GPS.

Do wypadku  doszło w środę rano. Samochód marki renault wbił się w przydrożne drzewo. Potem pojazd wylądował w rowie. Na całe szczęście kobiecie, która siedziała za kierownicą auta, nic się nie stało.

Rozbite auto znajdowało się na trasie Kruklanki-Żywki. Informację o wypadku odebrali policjanci z Giżycka. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej policji niezwłocznie udali się na miejsce. Rozbite auto znajdowało się na trasie Kruklanki-Żywki.

 

ZOBACZ TEŻ:Joanna Krupa NAPRAWDĘ TYLE wydała na imprezę! Nie do uwierzenia

 

Kobieta tłumaczyła się policjantom, że główną przyczyną wypadku był GPS, który zwyczajnie prowadził ją w błąd. Kierująca pojazdem twierdzi, że nawigacja prowadziła ją dokładnie w to miejsce, w które się kierowała. . W momencie wypadku patrzyła prosto w ekran systemu GPS.

Funkcjonariusze zbadali kobietę na obecność alkoholu we krwi i była ona całkowicie trzeźwa.

 

ZOBACZ TEŻ:Mężczyzna nie mógł oddawać moczu. Lekarze w jego pęcherzu odkryli specyficzny przedmiot!

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze