Ale wpadka! Znany AKTOR musiał poprawić WOJEWÓDZKIEGO bo…

Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki w swoim programie telewizyjnym zaliczył wpadkę! Znany aktor musiał go poprawić!

Kuba Wojewódzki to polski satyryk, dziennikarz i publicysta. Jego początki w show biznesie sięgają jeszcze lat 90. Największą sławę zyskał w roli jurora programu „Mam talent” oraz z własnego telewizyjnego show jaki prowadzi pt. „Kuba Wojewódzki”.

W każdym z odcinków dziennikarz gości jakąś znaną postać. Są to celebryci, gwiazdy, sportowcy. Tym razem gościem był aktor Rafał Zawierucha.

 

Gwiazdor opowiadał o epizodach z życia prywatnego jak i również poruszył kwestię filmu pt: „Once Upon a Time in Hollywood”, w którym miał przyjemność odegrać scenę.

 

„Once Upon a Time in Hollywood” to amerykański komediodramat z 2019 roku w reżyserii Quentina Tarantino. Film opowiada m.in. o jednym z najbardziej wstrząsających morderstw w historii Hollywood. Głównymi bohaterami jest para fikcyjnych postaci: Rick Dalton (grany przez Leonardo DiCaprio) i Cliff Booth (w którego rolę wcielił się Brad Pitt).

 

Aktor opowiedział o kulisach powstawania filmu oraz zdradził, że przed zagraniem długo uczył się amerykańskiego akcentu.

 

„Razem z moim nauczycielem od akcentu analizowaliśmy zdania Polańskiego z jego wywiadów, żebym mógł powiedzieć swoją kwestię prawidłowo. (…) Tego wymagał ode mnie Quentin” – wyjaśnił Zawierucha.

Wojewódzki wyśmiał jednak aktora, że jego kwestia w produkcji zamknęła się w jednym zdaniu.

W momencie, gdy Wojewódzki skierował rozmowę na inny tor, a mianowicie temat rodzeństwa Rafała Zawieruchy, wówczas dziennikarz zaliczył wpadkę!

 

 Wojewódzki sądził, że aktor ma 23 rodzeństwa. „Doliczyłem się, że masz 23 rodzeństwa. Szacun dla taty” – śmiał się prowadzący. 

 

ZOBACZ TEŻ:Gwiazda zaskakuje! Agnieszka Sienkiewicz ZDECYDOWAŁA SIĘ NA…

 

W ten sposób Wojewódzki wykazał się brakiem doinformowania na temat licznej rodziny aktora. Celebryta szybko go poprawił.

Muszę cię zmartwić, niektórzy są adoptowani. To jest moje rodzeństwo, bo moi rodzice w Kielcach założyli rodzinny dom dziecka – wyznał aktor. 

 

 

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze