Ariana Grande ZSZOKOWAŁA fanów! POKAZAŁA…

zszokowała

Ariana Grande wprawiła w niemałe osłupienie swoich fanów. Zobaczcie czym!

Seksowny look

Ariane Grande może się pochwalić nie tylko imponującą skalą głosu, ale też bardzo zmysłowym wyglądem.  W jej stylu dominują krótkie, seksowne kreacje i długie kozaki. Jednym z największych znaków rozpoznawczych piosenkarki są też jej bardzo długie, wyprostowane włosy, uczesane w charakterystyczny koński ogon. Jeżeli myśleliście, że są one prawdziwy, to niestety musimy was zmartwić. Tak naprawdę to tylko peruka, pod którą kryją się prawdziwe włosy Ariany.

zszokowała
Instagram

Miłośniczka peruk

Gwiazda przyznała kiedyś, że zarówno na co dzień, jak i na koncertach, posługuje się perukami, ponieważ jej naturalne włosy są zniszczone zabiegami. Piosenkarka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała, jak naprawdę wyglądają jej włosy, kiedy już pozbędzie się sztucznych pasm.

Prawda wyszła na jaw

Na InstaStory artystki pojawiło się wideo, na którym Ariana pokazuje, jak naprawdę wyglądają jej włosy. Okazuje się, że są one… dosyć krótkie i kręcone. Co ciekawe, prawdziwy look piosenkarki bardzo spodobał się jej fanom, którzy zachęcali ją w komentarzach, aby częściej pokazywała się w swoich prawdziwych włosach.

A jakie jest wasze zdanie?

Czytaj też: Włosy wypadają Ci garściami? Wiadomo, co jest przyczyną!

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze