Bohaterka „Barw Szczęścia” WALCZY o życie! Zmaga się z…

szczęścia

Jedna z bohaterek serialu „Barwy szczęścia” emitowanego na antenie TVP 2, Iza (Agnieszka Warchulska) zmaga się poważnymi problemami zdrowotnymi, które całkowicie odmienią jej życie. Po przejściu operacji usunięcia guza mózgu Iza stwierdzi, że nie chce już żyć i odmówi poddania się chemioterapii. Z decyzją kobiety zupełnie nie zgadza się Bożena (Marieta Żukowska), która podejmie się heroicznej walki życie przyjaciółki!

W najnowszym odcinku serialu „Barwy szczęścia” fanów czekają nieprawdopodobne zwroty akcji i co wrażliwsi mogą uronić trochę łez. Będzie mieć to związek z historią Izy, która po operacji guza mózgu całkowicie się podda i stwierdzi, że nie ma już sił i chęci na walkę z chorobą nowotworową. Na szczęście czuwa przy niej przyjaciółka Bożena, która będzie ją wspierać i motywować do działania i nie pozwoli się jej poddać. Bożena odbędzie również trudną rozmowę z lekarzem, który zdradzi jej, że nie udało się wyciąć całego guza i będzie konieczne wprowadzenie dodatkowego leczenia. 

 

 

 

Lekarz stwierdzi również, że Iza byłaby już prawdopodobnie zdrowa po operacji, jednak tak się nie stało, bo za długo czekała z podjęciem terapii, a metody leczenia znachora znacznie zmniejszyły jej szansę na przeżycie. Bożena odbędzie trudną rozmowę ze swoją przyjaciółką, w której wygarnie Izie, co sądzi o jej podejściu do leczenia i to, że w ogóle nie myśli o swojej córce, Paulince. Widzów czekają więc dziś wieczorem ogromne emocje.

 

ZOBACZ TAKŻE:Bedzie kontynuacja kultowego, amerykańskiego serialu „PRZYJACIELE”!?

 

źródła: superseriale.se.pl, foto youtube.com

 

Komentarze