BÓJKA w sejmie między Tarczyńskim i Korwinem-Mikke?

Dominik Tarczyński spoliczkuje Janusza Korwin Mikke? Wszystko przez te słowa:

– Przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PiS – powiedział Janusz Korwin-Mikke. Konfederacja z Mikke na czele dostała się do sejmu. Ugrupowanie wprowadzi do izby niższej parlamentu 11 posłów. Janusz Korwin Mikke prowadził czat powyborczy. Wtedy padły mocne słowa.

Jeden z widzów zadał pytanie, czy możliwe jest przekonanie wyborców Prawa i Sprawiedliwości do programu Konfederacji. Widz twierdził, że tacy ludzie jak Sławomir Mentzen mogliby wyjaśnić wiele kwesti ekonomicznych. 

– Proszę państwa, kolega Mentzen jest znakomitym wykładowcą, natomiast zapewniam, że przeciętny wyborca nie zrozumie nic, z tego co on mówi, bo posługuje się językiem, który jest zrozumiały dla człowieka inteligentnego, natomiast przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PiS – powiedział polityk Konfederacji.

Ogromnego oburzenia po słowach Korwina-Mikkego nie ukrywał Dominik Tarczyński. Poseł PiS zadeklarował, że zachowa się zgodnie z kodeksem honorowym.

„W imieniu tysięcy wyborców którzy oddali na mnie głos, wypłacę w sejmie temu szaleńcowi sprawiedliwość zgodnie z kodeksem honorowym” – napisał Dominik Tarczyński na Twitterze.

Jak można wywnioskować z wpisu chodzi o spoliczkowanie. Tarczyński swoją zapowiedź chce zrealizować najszybciej jak to możliwe. „Bójka w sejmie między Tarczyńskim i Korwinem Mikke? To by dopiero była sytuacja. Mam nadzieję, że do niej nie dojdzie.” – mówi polityk Koalicji Obywatelskiej

Komentarze