BYŁA z Piotrem Woźniakiem Starakiem. W końcu ZABRAŁA GŁOS!

Piotr Woźniak Starak nie żyje! Dziewczyna, która z nim była zabrała głos!

Poszukiwania zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka nad jeziorem Kisajno trwały cztery dni. Mimo szybkiej i szeroko zakrojonej akcji oraz użycia najnowocześniejszego sprzętu miliardera nie odnaleziono żywego. W czwartek Miniserstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oficjalnie potwierdziło znalezienie zwłok producenta. Teraz głos w sprawie zabiera dziewczyna, która była z miliarderem.

Wszyscy zadają sobie pytanie, jak doszło do śmierci 39-letniego pasierba Jerzego Staraka. Młody miliarder wypłynął w rejs w towarzystwie 27-letniej kobiety nocą. W niedzielę nad ranem zgłoszono pływającą po jeziorze Kisajno pustą łódkę. Policja na miejscu odnalazła towarzyszącą Woźniakowi Starakowi kobietę. Dziś w końcu dziewczyna, która była z miliarderem zabrała głos – napisała…

Natalia Klimas – była dziewczyna Piotra Woźniaka Staraka opublikowała na swoim profilu w aplikacji Instagram dwa zdjęcia Piotra Woźniaka-Staraka. Na jednym z nich producent jest na łodzi. Dziewczyna do wpisu dodała podpis „Piotruś. Spoczywaj w spokoju. Widzimy się po drugiej stronie”. 

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z soboty na niedzielę. Około godz. 4 nad ranem policja miała otrzymać zgłoszenie dotyczące motorówki zakłócającej ciszę nocną. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że policję powiadamiali już o 2 w nocy. Funkcjonariusze na miejscu znaleźli pustą motorówkę oraz 27-letnią dziewczynę nad brzegiem. Ta opowiedziała, że wypadła wraz z miliarderem z  łódki w trakcie wykonywania manewru.

Piotr Woźniak-Starak był pasierbem Jerzego Staraka – miliardera i jednego z najbogatszych Polaków – właściciela Polpharmy. On sam był właścicielem firmy produkującej filmy i reklamy. Ponadto pozostawał w związku małżeńskim z dziennikarką TVN Agnieszką Woźniak Starak (wcześniej Szulim).

Komentarze