Cejrowski komentuje wynik wyborów! Takich słów NIKT się nie spodziewał!

Wojciech Cejrowski to znany podróżnik, dziennikarz radiowy i telewizyjny, a także  autor książek i publikacji prasowych. Dla sporej części społeczeństwa jest on autorytetem.

Rozpoznawalność przyniosły mu liczne aktywności w polskich mediach, w ramach których prowadził programy telewizyjne i radiowe, publikował książki o tematyce podróżniczej oraz pisał felietony i reportaże na tematy społeczno-polityczne i kulturowe.

 

Wojciech Cejrowski nie stroni od komentarzy na społeczne tematy, które odgrywają kluczową rolę dla społeczeństwa. Tak też i jest w tym przypadku, kiedy chodzi o wybory.

 

Podróżnik postanowił skomentować niedzielne wybory, a słowa jakie wypowiedział  w kierunku prezesa PiS z pewnością uderzają w Jarosława Kaczyńskiego.

Po niedzieli w rozmowie z radiem Wnet powiedział, co myśli o wyborach. Przyznał, że w swoim życiu raz głosował na Marka Jurka, a tak zwykle głosował na zasadzie „wyboru mniejszego zła”. 

 

„Zawsze musiałem wybierać przeciw, bo nie miałem reprezentacji, na którą z czystym sumieniem mogłem głos oddać. Byłem ze wszystkich stron osaczony głosami osób, które myślą „musi pan zagłosować na kogoś, bo inaczej głos jest zmarnowany” – wyjaśnił Cejrowski.

 

Wojciech Cejrowski stanowczo i pewnie wypowiedział się na temat tego, dlaczego nie mógł zagłosować na PiS.

 

„W związku z tym, że mnie wystawili z aborcją, to  nie mogę głosować na PiS, bo to co zrobili jest złe, a nie mogę na zło głosować” – ocenił Wojciech Cejrowski.

 

Cejrowski nie miał na kogo głosować, wobec czego głos oddał przeciw KO, SLD i PSL, które nazywa „komuchami” i „agentami”. Pozostał mu PiS i Konfederacja.

– PiS wystawił nas do wiatru w sprawie aborcji – zebraliśmy milion podpisów, które PiS zignorował i doprowadził do nieprocedowania tej sprawy. Czyli zagłosuję PRZECIW PiSowi z powodu aborcji – czytamy na Facebooku.

 

ZOBACZ TEŻ:TO strażacy zobaczyli we wraku auta! Musieli zasłaniać oczy!

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze