TO strażacy zobaczyli we wraku auta! Musieli zasłaniać oczy!

Makabryczne zdarzenie wydarzyło się na autostradzie, kiedy nietrzeźwy kierowca wjechał w limuzynę ślubną.

Rodzina jechała na przyjęcie weselne wynajętą do ślubu limuzyną, kiedy nagle w sekundzie wydarzyła się tragedia.

 

W ekskluzywnym pojeździe znajdowali się bliscy Lisy- panny młodej. Z kobietą jechali jej rodzice, rodzeństwo i dzieci. 59-letni Stanley Rabinowitz, kierowca pojazdu, zginął na miejscu. Christopher, dziadek Lisy oraz jego żona doznali poważnych obrażeń wewnętrznych.  Ponadto zginęła 7- letnia dziewczynka Katie Flynn, która sypała kwiaty na ślubie swojej cioci.

 

To w jakim stanie odnaleziono 7- letnią dziewczynkę przeszło wszelkie oczekiwania wszystkich przybyłych na miejsce służb. Strażacy byli mocno poruszeni tym co zobaczyli.

 

ZOBACZ TEŻ:WYSZŁO na jaw kim dla prezesa jest dziewczyna ze zdjęcia!

 

Dziewczynka w chwili katastrofy leżała na bocznym siedzeniu przypięta pasami bezpieczeństwa. Okazało się, że na skutek silnego uderzenia pas odciął głowę dziecka od reszty ciała.

 

„Szedłem na tyły limuzyny, kiedy jeden z moich kolegów próbował mnie powstrzymać. Otworzyłem tylne drzwi i zdałem sobie sprawę, że to moja rodzina” – wyznał wujek panny młodej, który jest policjantem. To sprawiło, że horror na drodze stał się jeszcze bardziej niewiarygodny.

 

ZOBACZ TEŻ:STRESUJESZ SIĘ przed egzaminem lub ważnym spotkaniem? Przed wyjściem z domu zastosuj TO!

 

Sprawcą wypadku jest 24-letni Martin Heidgen, który został skazany na 18 lat więzienia za spowodowanie śmierci dwóch osób.

 

Źródło:pikio/pixabay

Komentarze