PIS chce ZABRAĆ ponad 1,5 MILIONA ZŁOTYCH SCHRONISKU dla zwierząt! To „budżetowe draństwo!”

złotych

Dane w propozycji budżetu na rok 2020 zakładają zmniejszenie o ponad 1,5 mln złotych wydatków na warszawskie schronisko dla zwierząt „Na Paluchu”. Radny PiS Oliwer Kubicki pokazał zdjęcie dokumentu, który to potwierdza. W rezultacie wywołał ogromne oburzenie wśród internautów. 

Warszawski radny z partii PiS Oliwer Kubicki na swoim Twitterze napisał:

 

 

Warszawska miłość do zwierząt w stolicy Rafała Trzaskowskiego w praktyce. Milion złotych chcą zabrać schronisku „Na Paluchu. Wg dyrektora rozkłada to ich na łopatki. Budżetowe #draństwo„- czytamy we wpisie

 

Fala hejtu zalała Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy, któremu zarzucono to że zgadza się na takie zmiany. Słowa skierowane w stronę prezydenta w komentarzach były bardzo ostre! ,, Trzeba być absolutną gnidą bez serca, aby obcinać budżet w takich miejscach, jak schronisko dla zwierząt” – czytamy pod wpisem. 

Kubicki na Twitterze udostępnił zdjęcie szczegółowych danych wydatków bieżących na zadania z zakresu bezdomności zwierząt w mieście. Zakreślił na nim dokładną kwotę, jaką PiS chce zabrać warszawskiemu schronisku. Wynosi ona 1 545 000 złotych.

 

ZOBACZ TAKŻE: Odkopali SKARB warty 15 MILIONÓW! Teraz GROZI IM WIĘZIENE!

 

Sprawę skomentował także na twitterze Premier Mateusz Morawiecki :
 

Komentarze