Cud w czasie ŚLUBU! Niepełnosprawna panna młoda wstała z (…)!

ślubie

Do prawdziwego cudu doszło podczas ślubu w Wielkiej Brytanii! Panna młoda, która od 7 lat korzystała z wózka inwalidzkiego ku zaskoczeniu wszystkich na własnych nogach podeszła do ołtarza!

35-letnia Emma Kitson od siedmiu lat poruszała się tylko i wyłącznie na wózku inwalidzkim. Kobieta nabawiła się poważnego zwyrodnienia kręgosłupa podczas misji w Iraku. Brytyjka od 18 roku życia była żołnierką i służyła w Royal Artillery. W 2003 roku została wysłana na misję do Iraku gdzie mimo, że była kobietą to musiała dźwigać 45-kilogramowe pociski artyleryjskie do wozu bojowego AS-90. W wieku 21 lat jej kręgosłup był już tak zniszczony, że musiała porzucić służbę wojskową. Emma przeszła poważną operację kręgosłupa, która miała jej pomóc, niestety w 2012 roku całkowicie przestała chodzić. Przyszła panna młoda robiła więc wszystko, by móc choć jeszcze na chwilę stanąć na nogi.

 

 

 

 

 

Brytyjka od ponad roku przygotowywała się do ślubu ze swoim partnerem Christopherem. 35-latka chciała mu przygotować prawdziwą niespodziankę. W tajemnicy przed mężem i swoja rodziną każdego dnia wylewała hektolitry potu na siłowni, by podczas najważniejszego momentu w swoim życiu móc stanąć na nogach i o własnych siłach pójść z nim do ołtarza. Marzenie niepełnosprawnej kobiety spełniło się, a dzięki niezwykłej woli walki jaką wyniosła z wojska, ku zaskoczeniu zgromadzonych wstała z wózka! Emma przyznała, że było to najpiękniejsze 20 metrów jakie przeszła w życiu.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Wesele zakończyło się tragedią! Panna młoda zginęła ze swoją rodziną

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

 

Komentarze