Dramat gwiazdy „Ranczo”! „Lekarze WALCZYLI o życie…”

Dramat gwiazdy serialu Ranczo! Są oficjalne informacje.

Ranczo, to jedna z najlepszych produkcji Telewizji Polskiej. Serial przedstawiający losy mieszkańców lubelskiej wsi Wilkowyje zyskał sympatię wielu Polaków. Co tydzień w niedzielę kilkumilionowa widownia zasiadała przez telewizorami by śledzić kolejne wydarzenia z życia bohaterów „Ranczo”. Niestety teraz pojawiły się wstrząsające informacje na temat gwiazdy serialu.

Tego nie spodziewał się zupełnie nikt. Aktor wcześniej miał uskarżać się na bóle głowy, jednak nie spodziewano się najgorszego. Gwiazdor uwielbianego serialu trafił na stół operacyjny. W specjalistycznej placówce medycznej przystąpiono do operacji. Trepanację czaszki przeszedł…

Paweł Królikowski. Serialowy Kusy musiał pilnie poddać się operacji. Lekarze mówią, że aktor zbytnio poświęcał się pracy, nie odpoczywając przy tym zbyt wiele. Medycy podjęli się dokonania inwazyjnego zabiegu trepanacji czaszki w Klinice Neurochirurgii Szpitala Bródnowskiego. Przy ojcu cały czas czuwał syn – Antoni Królikowski.

Na szczęście Paweł Królikowski szybko powrócił do zdrowia. Już po opuszczeniu szpitalu od razu wrócił do obowiązków zawodowych. Zaczął pracę na planie show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Mimo wszystko Królikowski musi unikać stresu. Ponadto czeka go długa rehabilitacja .

-Lekarze walczyli o życie Pawła. Na szczęście się udało. – mówi jeden ze znajomych Królikowskiego.

– Wszyscy się włączają. Mogę tylko podziękować dzieciom, naszym siostrom, rodzinie, że współdziałamy i współgramy. I dzięki temu to wszystko jest do ogarnięcia. W takiej sytuacji rodzina to potęga. Wszyscy bardzo się mobilizują i pomagają, żeby mógł pracować i normalnie żyć –  powiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska – żona Pawła.

Komentarze