DRAMAT na Eurowizji! Dziecko…

Podczas próby przed konkursem Eurowizji Junior doszło do wypadku.

13-letni reprezentant Rosji trafił do szpitala. Pojawiły się nawet doniesienia, że na chwilę zatrzymało się serce nastolatka. Dziecko zasłabło w trakcie występu.

 

W środę w Arenie Gliwice odbyły się pierwsze próby techniczne przed konkursem. Denberel Oorżak wraz z 10-letnią Tatianą Meżencewą reprezentuje Rosję na Eurowizji. Niestety chłopiec niespodziewanie stracił przytomność na scenie i został przewieziony do szpitala. 

 

 

„Nastolatek przeszedł już badania i czuje się dobrze. Przez cały czas jest pod opieką lekarzy. Na miejscu natychmiast została mu udzielona pomoc medyczna, zapewniona przez organizatorów. Denberel został następnie przewieziony do szpitala na dalsze badania, gdzie pozostanie przez dobę” – informuje TVP.

 

 

„Teraz Denberel jest w szpitalu i dziś nikt nie może go zobaczyć. Najważniejsze, że żyje. Dziękujemy wszystkim, którzy martwią się i piszą słowa wsparcia”! – napisała Tatiana Meżencewa na swoim profilu na Instagramie.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Rodzice UPOZOROWALI śmierć własnego dziecka! Nie przewidzieli, że…

 

 

Tym razem Eurowizja po raz pierwszy ma miejsce w Polsce. Dziś w niedzielę 24 listopada w Arenie Gliwice pojawiły się młode gwiazdy. Polskę reprezentuje Wiktoria Gabor z utworem „Superhero”. Wiktoria ma 12-lat i podobnie jak Roksana Węgiel brała udział w programie „The Voice Kids”. Pod okiem Barona i Thompsona udało jej się dojść aż do finału show.

W zeszłym roku konkurs Eurowizji Junior 2019 w Mińsku zwyciężyła Roksana Węgiel.

 

 

 

Źródło:fakt24

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze