Dramat uczestniczki Top Model! „Ojciec chciał mnie SPRZEDAĆ!”

Dramat uczestniczki Top Model! „Ojciec chciał mnie SPRZEDAĆ!”- relacjonowała z przejęciem piękna Klaudia El Dursi, która podczas swojego castingu do programu została uhonorowana tzw. złotym biletem. Złoty bilet był równoznaczny z tym, że dziewczyna mogła pominąć uczestnictwo w boot campie i od razu przyjechać do domu modeli.

Klaudia El Dursi to jedna z uczestniczek najnowszej edycji programu Top Model, która swoją egzotyczną urodą zachwyciła wszystkich jurorów. W trakcie nagrań do ostatniego odcinka, dziewczyna opowiedziała o swoich przerażających wspomnieniach z ojcem- obcokrajowcem. 

Po dniu na planie Klaudia El Dursi opowiedziała swoim znajomym z programu dramatyczną historię o relacji ze swoim ojcem pochodzącym z Libii.

Zobacz również: Wstrząsająca wiadomość nt. Zenka Martyniuka! Oficjalnie-nie…

Jak mama była ze mną w ciąży, to mój tata porwał moją siostrę – wyznała przejęta Klaudia El Dursi. Udało się ją sprowadzić, ale ciężko było. Później nagle się zjawił w moim życiu, jak byłam w liceum. Oświadczył, że w Libii ma dla nas mężów. Chciał nas normalnie sprzedać i to był mój ostatni kontakt z nim – dodała uczestniczka Top Model. 

Do opuszczenia programu wytypowani zostali następujący uczestnicy: Michał Gała, Rafał Torkowski, oraz Kinga Dębska. Finalnie z szansą na finał i wygraną pożegnali się Rafał i Kinga. Michał, który usłyszał o decyzji jury był szczerze poruszony. 

Ja nie pogodzę się z tą decyzją, bo to przeze mnie. Ja nie chcę, to przeze mnie – mówił do Kingi uczestnik Michał.

Źródło: Top Model

Zobacz też: Przerażające odkrycie na cmentarzu! Dziecko zostało (…)!

Zdjęcie: Facebook

Komentarze