DRAMAT Zenka Martyniuka! „Jest jedną nogą w GROBIE”

Dramat Zenka Martyniuka! „Jest jedną nogą w grobie”

Zenek Martyniuk, to prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej. Zenek jest niekwestionowanym królem muzyki disco polo w naszym kraju. Przeboje Zenka znają niemal wszyscy – nie ma w Polsce wesela bez piosenek zespołu „Akcent”. Ujawniono jednak wstrząsające informacje nt. Zenona!

Zenek Martyniuk nie schodzi ze stron głównych portali internetowych. Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje na temat stanu jego zdrowia. Prawdopodobnie gwiazdor jest bardzo ciężko chory.W związku z tym fani Zenka są przerażeni. Okazało się, że Zenek Martyniuk…

Nie cierpi na żadne choroby. Ponadto wbrew plotkom nie zamierza zwalniać tempa. Zenek gra mnóstwo koncertów, dlatego plotki sugerowały, że nabawił się problemów z sercem. Zdaniem źródeł organizm Zenka nie wytrzymuje tak intensywnego trybu życia. Gwiazdor ostatecznie uciął spekulacje ma ten temat.

Czytak także: POGRZEB Piotra Woźniaka Staraka. NAGLE stało się TO!

W związku z tym muzyk zabrał głos w sprawie. Jak powiedział trudno mu uwierzyć w plotki na swój temat. Uwierzyć w to, że tego typu informacje są tworzone. Gwiazdor ostro skomentował rewelacje na temat stanu swojego zdrowia. Jak powiedział Zenek, to bzdury. Zdaniem muzyka media wyciągają stare wywiady i tworzą sztuczne sensacje. „Piszą, że Zenek jest jedną nogą w grobie” – mówi jeden z przyjaciół Martyniuka.

Czytaj także: Zenek Martyniuk UJAWNIŁ prawdę o synu! Daniel Martyniuk jest…

„To niewątpliwie smutne czytać o sobie takie rzeczy. Nie dziwię się, że Zenka to irytuje. Sam bym chyba nie wytrzymał czegoś takiego.To prawdziwy dramat” – dodaje nasz rozmówca.

Komentarze