Dzieci odnalazły się po dwóch latach od zaginięcia! Porwała je (…)!

dzieci

Do prawdziwego cudu doszło w Teksasie w USA. Po dwóch latach od zaginięcia odnalazła się tam trójka rodzeństwa. Dzieci były całe i zdrowe, a przez cały czas znajdowały się na ranczu swojej matki! Wiadomo, że kobieta mieszkająca w Missouri kupiła posiadłość na odludziu, gdzie chciała ukryć swoje pociechy.

Śledztwo w sprawie zaginięcia trójki maluchów toczyło się nieco ponad dwa lata. Na szczęście zakończyło się szczęśliwym finałem, a dzieci zostały odnalezione całe i zdrowe. Przez cały czas znajdowały się w nowym domu swojej mamy, 42-letniej Shawn Rodriguez w Teksasie. Kobieta uprowadziła maluchy z mieszkania, w którym żyła ze swoim mężem i na dwa lata przepadła bez śladu. Początkowo śledczy brali pod uwagę opcję rozszerzonego samobójstwa. Sądzili, że Amerykanka zabiła swoje dzieci, a później odebrała sobie życie. 

 

 

 

 

Okazało się, że 42-latka miała zupełnie inne plany i zaszyła się na ogromnym ranczo w Teksasie. 9-letni Daniel, 7-letni David, i 3-letnia Ariana do 2017 roku przebywali razem ze swoją mamą i mieli się całkiem dobrze. Kobieta zdecydowała się na desperacki krok porwania maluchów dlatego, że na wniosek ojca sąd odebrał jej opiekę nad nimi. Za kobietą wydano list gończy, a śledztwo w sprawie miejsca pobytu całej czwórki prowadziła policja z całym USA. Kobieta wpadła zupełnie przypadkowo, ponieważ rozpoznał ją listonosz, który dzień wcześniej widział jej wizerunek w TV. Amerykanka została aresztowana, a trójka rodzeństwa ponownie trafiła pod opiekę ojca.

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Jako jedyna kobieta na świecie urodziła taką ilość dzieci! Wszystkie jej ciąże były…

 

 

 

 

 

 

źródła: 02.pl, foto youtube.com

 

 

 

Komentarze