Dziewczynka po raz pierwszy usłyszała głos rodziców! Jej reakcja jest (…)!

rodziców

Nagranie opublikowane przez ojca małej Macy Storer z Australii wyciska łzy z oczu. Mężczyzna postanowił pokazać całemu światu, jak jego mała córeczka, która urodziła się głucha dzięki specjalistycznemu aparatowi słuchowemu zareagowała na głosy rodziców. Usłyszała je po raz pierwszy w życiu!

Tristan Storer przyznał, że moment, w którym córka po raz pierwszy usłyszała jego głos był najszczęśliwszym dniem w życiu. Australijczyk wyznał w mediach, że ich najmłodsze dziecko, Macy urodziło się głuche. Przez długi czas rodzice robili wszystko, by córka mogła usłyszeć otaczający ją świat, a przede wszystkim głosy swoich bliskich. Po kilku latach żmudnej pracy w końcu udało się dopasować specjalistyczny aparat słuchowy dzięki, któremu Macy Stroker mogła usłyszeć brzmienie głosu swoich rodziców.

 

 

 

Reakcja dziecka rozczuliła miliony internautów na całym świecie. Nagranie na, którym mała Australijka uśmiecha się i łapie za uszka obejrzało już prawie 3 miliony osób. Tristan Storer nie krył dumy i łez z tej niezapomnianej i przełomowej chwili. Podekscytowany mężczyzna napisał, że już niczego nie potrzebuje do szczęścia, ponieważ w końcu jego córka słyszy. Australijczyk ma nadzieję, że dzięki urządzeniu jego córeczka zacznie się prawidłowo rozwijać i w końcu będzie radosnym dzieckiem.

 

 

 

„Wczoraj po południu czuła się bardzo dobrze. Po kąpieli, podczas ubierania, wręcz nie mogła się doczekać, aż znowu założymy jej aparat. Dziś rano trzeba było ją trochę przekonywać, żeby włożyć aparat, ale gdy to już się stała, wydawała się bardzo szczęśliwa.”

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Badania potwierdzają: działają ANTYNOWOTWOROWO i skutecznie regulują poziom CHOLESTEROLU we krwi!

 

 

 

 źródła: fakt.pl, foto twitter.com, wideo twitter.com

Komentarze