Edyta Górniak ZASŁABŁA w Opolu!

Edyta Górniak zasłabła w trakcie próby przed występem na festiwalu w Opolu. Jak informuje reporter Wyborczej24 piosenkarka trafiła do szpitala.

Edyta Górniak miała wystąpić pierwszego dnia 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Niestety wokalistka krótko po swojej próbie zasłabła. Z hotelu zabrało ją pogotowie ratunkowe. Na miejscu stwierdzono podejrzenie zawału serca. Występ odwołano.

Edyta Górniak  zasłabła około godziny 18:00 – krótko po swojej próbie przed występem. Już wcześniej Górniak skarżyła się na bóle w klatce piersiowej.

niedługo po zakończeniu próby diwy do występu w trakcie pierwszego dnia festiwalowego. Piosenkarka miała skarżyć się na bóle w klatce piersiowej.

– Edyta zasłabła w trakcie przygotowań. Wszystko najprawdopodobniej przez upały, jakie panują tutaj w Opolu – mówi jedna z osób pracująca na miejscu. Pod hotelem zebrał się tłum paparazzi – wszyscy chcieli zobaczyć, co dzieje się z wokalistką.

56. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbywa się w dniach 14-17 czerwca 2019.

Edyta Górniak na świat przyszła 14 listopada 1972 roku w Ziębicach. W młodości dostrzegła ją Elżbieta Zapendowska,która uczyła ją emisji głosu. W 1989 roku Edyta wystąpiła w programie „Śpiewać każdy może” a już w 1990 debiutowała na festiwalu w Opolu. W 1994 roku była pierwszą polską reprezentantką w Konkursie Eurowizni, gdzie zajęła drugie miejsce wykonując piosenkę „To nie ja”.

 

Komentarze