Groźny przestępca przez 17 lat ukrywał się w górach! Został namierzony dzięki (…)!

17

Chińscy śledczy przez blisko 17 lat poszukiwali 63-letniego mężczyznę oskarżonego o handel dziećmi i kobietami. Okazało się, że od 2002 roku Song Jiang przebywał w swojej skalnej kryjówce w górach. Mężczyzna został zlokalizowany dzięki policyjnym dronom, które go wyśledziły.

Chińczyk, który przez 17 lat skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w końcu trafił za kratki. Song Jiang po tym jak w 2002 roku uciekł  z więzienia prawie dwie dekady pozostawał nieuchwytny. Mężczyzna wpadł dzięki najnowszej technologii, która co zrozumiałe była mu zupełnie obca. 63-latek został wyśledzony przez policyjne drony, które namierzyły jego górską kryjówkę. Chińczyk ukrywał się w skalnej jamie nieopodal swojego rodzinnego miasta w prowincji Junnan. 

 

 

ZOBACZ:Obronił dom przed trzema zamaskowanymi złodziejami! Zobacz w jaki sposób się z nimi rozprawił!

 

 

Mężczyzna pozostawał nieuchwytny i po swojej ucieczce dosłownie zapadł się pod ziemię. 63-latek został zlokalizowany na początku września. Drony namierzyły jaskinię, w której mógł ukrywać się mężczyzna, ponieważ w pobliżu jej wnętrza znajdowały się odpady i plastikowe butelki z wodą. Kilka tygodni później policjanci postanowili sprawdzić grotę. Ku ich zaskoczeniu przebywał w niej Song Jiang. Chińczyk, który nie kontaktował się ze światem zewnętrznym przez tak długi czas zatracił umiejętność komunikowania się i nie potrafił porozumieć się z policjantami. Mężczyzna ponownie trafił do aresztu, gdzie będzie odbywał resztę kary.

 

ZOBACZ TAKŻE:Śniło jej się, że złodzieje chcą ukraść jej pierścionek. Gdy rano nie znalazła go na palcu, od razu pobiegła do lekarza

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

 

 

 

Komentarze