Gwiazda „Królowych Życia” po poważnym WYPADKU! Są nowe informacje!

Dagmara z „Królowych życia” zachwyca postawą! Królowa staje po stronie słabszych

Dagmara Kaźmierska to krolowa z szemraną przeszłością. Ma na swoim koncie skazanie między innymi za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej czy stręczycielstwo. Teraz to już przeszłość. Dagmara jest zupełnie innym człowiekiem. Dzięki udziałowi w Królowych Życia błyskawicznie stała się celebrytką.

Niestety, kilka miesięcy temu przeżyła poważny wypadek samochodowy, w którym doznała wielu obrażeń między innymi złamała obie nogi. Choć Dagmara jest mocno przejęta swoim stanem zdrowia, to stara się nie zawieść producentów programu „Królowe życia”, którego jest gwiazdą. W najnowszym sezonie Dagmara większość czasu spędza w swoim luksusowym mieszkaniu. Jednak zamkniętej w czterech ścianach królowej nie brakuje pomysłów.

Dagmara sfrustrowana faktem, iż być może nigdy nie odzyska swojej sprawności w pełni, postanowiła wystosować pismo do urzędu miasta w Kłodzku w sprawie likwidacji barier architektonicznych w mieście dla osób niepełnosprawnych.
Miejmy nadzieję, że Dagmarze uda się wiele zdziałać w tym temacie, a cała nasza redakcja życzy celebrytce szybkiego powrotu do zdrowia!

Komentarze