Imigrant zgwałcił i zamordował 14 latkę! Następnie wykorzystał ZWŁOKI!

Dramat w Anglii! 17-letni imigrant zgwałcił 14-letnią Litwinkę. Później zabił i zgwałcił jej zwłoki.

17-latek został już skazany za gwałt oraz morderstwo – teraz sąd odtajnił jego wizerunek – ten stał się publiczny. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Temat gwałtu i zabójstwa 14-latki nie schodził z ust Anglików, nikt nie widział jednak niczego nt. sprawcy czynu. Do publicznej wiadomości przekazano tylko, że była to osoba nieletnia. O brak upubliczniania wizerunku wnosił adwokat skazanego ze względu na „zły wpływ w trakcie resocjalizacji”.

 Sąd jednak nie przychylił się do wniosku obrońcy i upublicznił dane osobowe oraz wizerunek zwyrodnialca. To 17-letni Ayman Aziz. Imigrant zwabił ofiarę do parku Wolverhampton. Następnie brutalnie zgwałcił 14-letnią Litwinkę. Później zabił i postanowił wykorzystać jej zwłoki a kolejno przeciągnął je na ławkę.

W trakcie procesu zwyrodnialec nie przyznał się do winy. Miał twierdzić, że do stosunku doszło za obopólną zgodą a na temat śmierci dziewczynki nie ma żadnych informacji. Ława przysięgłych w świetle przedstawionych dowodów nie dała jednak wiary wersji oskarżonego i jednomyślnie podjęła decyzję o wyroku skazującym.

Komentarze