Jak pokonać rutynę w łóżku? Oto kilka prostych kroków!

rutynę

Strefa ludzkiej seksualności jest bardzo krucha. Może być czymś wspaniałym i przynosić spełnienie, ale wystarczy chwila, żeby wpaść we frustrującą rutynę.

Co zrobić, żeby w taką rutynę nie wpaść?

Nie zaczynaj gry wstępnej zawsze w sypialni. Szukaj różnych miejsc i sposobów. Przecież flirt możesz zacząć nawet na zakupach.

Aby podnieść libido partnerki wystarczy zabrać ją np. na spływ kajakowy. Wyższy poziom adrenaliny w organizmie stymuluje popęd płciowy u partnerki, ale też i u ciebie.

Poczęstuj partnerkę cukierkami z… lukrecji. Naukowcy wykazali, że u niektórych kobiet lukrecja poprawia ukrwienie narządów płciowych nawet o 40 procent, a to powoduje wzrost doznań seksualnych.

Poznawaj nowe rejony jej ciała, bo to pozwoli ci dostarczyć kochance zupełnie nowych doznań.

Planujcie wspólnie seks. Możecie na przykład umówić się, że nie zakładacie bielizny na kolację ze znajomymi. Gwarantujemy, że będziecie myśleć tylko o jednym – o tym co będzie się działo w domu po kolacji.

Dodajcie do swojego życia seksualnego trochę… publiczności. Nie musicie od razu kochać się na ławce w parku, ale całować się na niej. Wszelkie zachowania seksualne w miejscu publicznym, pobudzają o wiele bardziej niż takie w zaciszu domowym. Całuj ją długo i namiętnie, a pasja, która jest między wami nigdy nie zniknie. Naukowcy obliczyli (jak oni to robią?), że pocałunek powinien trwać co najmniej 12 sekund, żeby cementował związek i wzbudzał pożądanie.

Czytaj też: Jak zajść W CIĄŻĘ? Jak się okazuje, wcale nie jest to takie oczywiste…

Źródło: Womanitely.com

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze