Jennifer Lopez naprawdę to założyła! Nie mogła się nawet…

Lopez

Jennifer Lopez to znana artystka, piosenkarka oraz aktorka. W wieku 50 lat wciąż zachwyca urodą i nienaganną sylwetką.

W ostatnim czasie gwiazda podzieliła się na Instagramie zdjęciami ze swojego przyjęcia urodzinowego. Jennifer wkrótce stanie na ślubnym kobiercu po raz czwarty. Gwiazda znalazła szczęście u boku baseballisty Alexa Rodrigueza.

 

Wkrótce celebrytkę będziemy mogli ujrzeć w komedii romantycznej pt: „Marry me” wzorowanej na dawnej produkcji filmu „Pokojówka na Manhattanie”.

 

ZOBACZ TEŻ:TO stało się w kondukcie żałobnym Kornela Morawieckiego!

 

W jednej ze scen do projekcji nowego filmu, aktorka ma przebiec kilka metrów -od drzwi hotelu do zaparkowanego na ulicy samochodu. Z pozoru to niewinne zadanie okazało się nie lada wyzwaniem, a to wszystko przez kreację Jennifer. Bardzo obcisła oraz dopasowana sukienka sprawiła, że aktorka miała mocno ograniczone ruchy i nie mogła się swobodnie poruszać. Do tego wysokie szpilki z pewnością nie ułatwiały wykonania tej czynności.

 

Przypominamy, że wcześniej latynoska pojawiła się na pokazie domu mody Versace, na którym była ubrana w kultową sukienkę, którą założyła 19 lat temu na rozdanie nagród Grammy.

Kolejnym wydarzeniem na jaki szykuje się gwiazda będzie Super Blow, czyli najchętniej oglądane wydarzenie sportowe w USA.

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:Instagram

 

Komentarze