Jennifer Lopez przyłapana na ulicy! Była BEZ…

Lopez

W ostaniem czasie o Jennifer Lopez jest bardzo głośno. Gwiazda niewątpliwie cieszy się sporym zainteresowaniem oraz znakomitą formą.

Piosenkarka zapowiedziała swój udział podczas sportowego wydarzenia Super Blow 2020, a także zdecydowała się na huczne przyjęcie zaręczynowe z Alexem Rodriguezem.

 

ZOBACZ TEŻ:Kaczyński naprawdę z TEGO zażartował!

 

Jennifer w wieku 50 lat cieszy się nienaganną figurą oraz znakomitym samopoczuciem. Widać, że nowa miłość jej służy. Przez to m. in paparazzi regularnie śledzą poczynania gwiazdy oraz jej życie prywatne.

Tym razem celebrytka została „przyłapana” podczas spaceru po ulicach Nowego Jorku. Wyglądała bardzo naturalnie, ponieważ gwiazda była pozbawiona jakiegokolwiek makijażu. Ponadto wygodny i sportowy styl podkreślił jej prostotę.

 

ZOBACZ TEŻ:Echa słów Lecha Wałęsy. Skrytykował je nawet… jego syn

 

Jennifer miała na sobie bluzę z logo znanej marki i dopasowane jeansowe spodnie, które nieco stonowały jej gwiazdorski blask. Gwiazda pawdopodbnie wracała z planu najnowszej produkcji pt: „Marry me”.

 

Jennifer Lopez wraz ze swoim ukochanym Alexem Rodriguezem mieszkają w Nowym Jorku, ponieważ to z tym miastem oboje są związani. Ich apartament znajduje się w najwyższym budynku mieszkalnym na świecie, zbudowanym przez firmę Macklowe Propoerites na Manhattanie w Nowym Jorku. Para ma jednak w planach sprzedaż apartamentu i zamianę na coś większego.

 

 

 

 

 

Źródło:pudelek

Źródło zdjęcia:Facebook/Instagram

Komentarze