JENNIFER LOPEZ SZOKUJE. Pomimo swojego wieku postanowiła ZROBIĆ TO!

wieku

Jennifer Lopez jest znaną i cenioną piosenkarką. Gwiazda jest prawdziwą ikoną stylu. Pomimo wieku dalej stawia na młodzieżowe, zaskakujące stylizacje.

Dzisiaj Jennifer Lopez to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki na świecie, która doskonale radzi też sobie w świecie filmu. Gwiazda praktycznie cały czas koncertuje i angażuje się w kolejne produkcje filmowe. W lipcu ubiegłego roku Jennifer Lopez obchodziła swoje 50 urodziny. Wyprawiła wówczas bardzo huczną imprezę. Gwiazda zawsze powtarza, że nie czuje się na tyle lat ile ma. Trzeba przyznać, że na tyle nie wygląda też jej wysportowana, seksowna sylwetka, której pozazdrościłaby niejedna kobieta. Pomimo wieku Jennifer odbiera się odważnie i młodzieżowo. Niestety jej ostatnia stylizacja zdecydowanie niekorzystnie wpłynęła na jej figurę…

ZOBACZ TAKŻE: Selena Gomez zalewa się łzami na Instagramie. Wszystko przez…

Gwiazda pożegnała 2019 rok wybierając się na szalone zakupy z córką, przyjaciółkami i ich dziećmi. Wzięła ze sobą córkę i znajome z dziećmi. Towarzyszyli im ochroniarze a także paparazzi. Piosenkarka była we wspaniałym humorze. Kobieta postawiła na odważną i oszałamiającą stylizację, na którą składały się naprawdę wyjatkowe dżinsy, biały top i czarna marynarka. Całość uzupełniła szpilkami z plastikowym wykończeniem i torebką od Balmain.

Trzeba przyznać, że uwagę najbardziej przyciągają stylowe spodnie gwiazdy. Zdecydowanie „dzieje się” z nimi po prostu za dużo. Zobaczcie i oceńcie sami:

 

wieku

 

źródło/photo: dailymail.co.uk,

Komentarze