Joanna Krupa NAPRAWDĘ TYLE wydała na imprezę! Nie do uwierzenia

Joanna Krupa ma za sobą już cztery baby shower wyprawione na cześć swojej córeczki, która już niebawem przyjdzie na świat. To ostatnie przyjęcie zapiera jednak dech w piersiach, ponieważ kosztowało celebrytkę fortunę!

Odkąd gwiazda dowiedziała się, że jest w ciąży, cały czas na bieżąco zamieszcza w mediach społecznościowych swój rosnący brzuszek oraz to jak zmienia się jej życie w tym wyjątkowym dla kobiety czasie.

Celebrytka całą ciążę stara się być aktywna, a w ostatnim czasie Joasia podzieliła się już nawet swoim zaplanowanym życiem po narodzinach córeczki. Nie ukrywa, że zatrudni opiekunkę, aby sama mogła się wysypiać.

 

Ostatnią z imprez w gronie najbliższych oraz przyjaciół  Joanna Krupa zleciła profesjonalnej firmie, z którą współpracuje też między innymi Rihanna. Zostało ono zorganizowane w domu modelki. Nie zabrakło pięknie przystrojonego ogrodu, mnóstwa kwiatów, dekoracji i balonów w różowym kolorze. Powstał nawet specjalny film, upamiętniający to wydarzenie. Okazuje się, że Joanna Krupa na organizację imprezy wydała sporą sumę pieniędzy.

 

ZOBACZ TEŻ:Mężczyzna nie mógł oddawać moczu. Lekarze w jego pęcherzu odkryli specyficzny przedmiot!

 

„Robiła je firma, która współpracuje z Rihanną i Kardashiankami. Impreza kosztowała mnie aż 60 tysięcy dolarów (blisko 240 tys. złotych), ale nie oszczędzałam, bo chciałam, żeby moja córeczka miała co wspominać. Było karaoke, fotobudka. , dzięki czemu w swoim pokoju córka będzie mogła się czuć jak księżniczka” – przyznała Joanna Krupa.

 

Gwiazda zdradziła też, jak czuje się na chwilę przed porodem. Rozwiązanie nastąpi za kilka tygodni.

„Jestem już gotowa zobaczyć buzię małej. Ostatni miesiąc jest strasznie męczący, woda mi się zatrzymuje. Nie mogę dużo planować, bo każdy dzień teraz jest inny”.

 

Źródło:onetplejada

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze