Mężczyzna nie mógł oddawać moczu. Lekarze w jego pęcherzu odkryli specyficzny przedmiot!

Mężczyzna od pewnego czasu miał problem z oddawaniem moczu. Każda niemal wizyta w toalecie przyprawiała go o ból.

42 letni mieszkaniec Connecticut w USA od dłuższego czasu cierpiał z powodu bolesnego oddawania moczu i równie bolesnych oraz utrudnionych wytrysków.

 

Problem sprawiał mu stosunek seksualny, a dolegliwości te wcale nie ustępowały, a wręcz były coraz silniejsze. Z przypadłością tą mężczyzna zmagał się przez rok zanim postanowił pójść do lekarza. Gdy specjaliści wykonali stosowne badania, a przede wszystkim prześwietlenie, odkryto coś zdumiewającego.

W pęcherzu pacjenta znajdował się specyficzny przedmiot, którego nikt nie spodziewał się tam znaleźć. Lekarze zidentyfikowali kulę (pocisk) po postrzeleniu, które miało miejsce w 1990 roku, czyli prawie 30 lat temu.

 

Lekarze nie usunęli wówczas kuli, ponieważ wiązałoby się to z okaleczeniem mężczyzny. Postanowiono więc o pozostawieniu pocisku w ciele. Jak to możliwe, że człowiek ten żył z pociskiem w ciele przez taki długi okres czasu?

Lekarze twierdzą, że tuż po strzelaninie mężczyzna musiał korzystać z cewnika, który odprowadzał mocz. Prawdopodobnie po pewnym czasie wszelkie dolegliwości ustąpiły i nie wracały przez ponad dwie dekady. Ból i problem z oddawaniem moczu dały o sobie znać ponownie dopiero rok temu.

Tym razem podczas wizyty mężczyźnie przeprowadzono zabieg usunięcia pocisku z pęcherza moczowego. Najpierw usunięto kamień, który narósł wokół pocisku, a następnie chirurgicznie usunięto sam pocisk. Kula została przekazana policji.

 

ZOBACZ TEŻ:TO pytanie z Milionerów zaszokowało widzów! Wszyscy szukają odpowiedzi!

 

Źródło:radiozetzdrowie/pixabay

Komentarze