Joanna Krupa NAPRAWDĘ wybrała takie IMIĘ dla dziecka!

Poród Joanny Krupy zbliża się wielkimi krokami. Teraz wiemy, jakie imię wybrała dla córki.

Joanna Krupa, to jedna z najbardziej rozpoznwalnych w Polsce modelek. Znana ze swojego amerykańskiego akcentu celebrytka spodziewa się dziecka. Jurorka programu Top Model emitowanego przez TVN zdradziła jakie imię wybrała dla córeczki. Wiele osób było w szoku. 

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes wkrótce zostaną rodzicami. Przypomnijmy para w pół roku uwinęła się z randkami, narzeczeństwem i ślubem. Krupa i Nunes pobrali się 4 sierpnia 2018 roku w Krakowie. Z kolei 26 maja br. modelka poinformowała w programie „Dzień Dobry TVN”, że jest w ciąży. Później udzieliła jeszcze kilku wywiadów. Teraz wiadomo, jakie imię wybrała dla córeczki. Córka Krupy będzie miała na imię…

Gwiazda wcześniej nie mówiła nic na temat imienia dla swojego dziecka. W poprzednich miesiącach kilkukrotnie rozmawiała z dziennikarzami na temat ciąży. Ponadto opublikowała wiele zdjęć z sesji ciążowych. Teraz zdradziła imię dla swojego dziecka. Wiele osób jest nieco zdziwionych tym wyborem. Inni gratulują.

Joanna Krupa zdradziła jakie imię nada swojej córce. 40-latka w programie „Dzień Dobry TVN” zdradziła szczegóły. Podczas rozmowy z prowadzącymi poranny program TVN Krupa wyznała, jakie imię nada dziecku. Córeczka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa będzie miała na imię Sophia Grace. Niektórzy sądzą, że modelka inspirowała się takimi gwiazdami jak Sophia Loren i Grace Kelly.

Komentarze